سلبریتی هایی که در سال 2019 ازدواج کردند

به گزارش انجمن های سایه، تا به اینجا در سال 2019 شاهد ازدواج های زیادی درمیان سلبریتی ها بودیم؛ از ازدواج رسمی مثل ازدواج جو جوناس و سوفی ترنر گرفته تا جشن هایی که مراسم عقدشان سال پیش اجرا شده بود. مثل جاستین و هیلی بیبر؛ البته هنوز سال 2019 تمام نشده و می توان انتظار ازدواج های بیشتری را داشت، زیراسلبریتی های زیادی دوران نامزدیشان را با یکدیگر می گذرانند، مانند جنیفر لوپز و الکس رودریگز یا کیتی پری و اورلاندو بلوم.

سلبریتی هایی که در سال 2019 ازدواج کردند

برترین ها: تا به اینجا در سال 2019 شاهد ازدواج های زیادی درمیان سلبریتی ها بودیم؛ از ازدواج رسمی مثل ازدواج جو جوناس و سوفی ترنر گرفته تا جشن هایی که مراسم عقدشان سال پیش اجرا شده بود.

مثل جاستین و هیلی بیبر؛ البته هنوز سال 2019 تمام نشده و می توان انتظار ازدواج های بیشتری را داشت، زیرا سلبریتی های زیادی دوران نامزدیشان را با یکدیگر می گذرانند، مانند جنیفر لوپز و الکس رودریگز یا کیتی پری و اورلاندو بلوم. در این مطلب، سلبریتی هایی را به شما معرفی می کنیم که مراسم ازدواجشان را در سالی که گذشت، جشن گرفتند.

جنیفر لارنس و کوک مارونی

جنیفر بازیگر و کوک گالری دار، اولین بار در سال 2018 همدیگر را ملاقات کردند. این زوج، کم کم به یکدیگر نزدیک شدند و برنامه ریزی برای ازدواج در ماه اکتبر در جزیره رود را شروع کردند.

150 نفر به مراسم عروسی آن ها دعوت بودند که درمیان آن ها اسامی دوستان معروف جنیفر ازجمله اما استون، سیه نا میلر، اشلی اولسن و کریس جنر نیز به چشم می خورد. این عروسی در باغی لاکچری که شکارگاه لوییس سیزدهم بود، برگزار گردید و نزدیکان جنیفر می گویند که عروس، پیراهنی از برند دیور برتن داشت.

نیکی میناژ و کنث پتی

نیکی میناژ رپر، قبل از ازدواج نیز اغلب از کنث باعنوان همسرش یاد می کرد، اما در یکی از جدیدترین پست های اینستاگرامش به طور رسمی اعلام نموده که این دو بایکدیگر ازدواج نموده اند. او در کپشن یکی از پست هایش، نامش را اینگونه عنوان نموده: اونیکا تانیا ماراج-پتی.

الی گولدینگ و کاسپر جاپلینگ

الی گولدینگ خواننده و کاسپر جاپلینگ در مراسمی شیک در روز شنبه، 31 آگوست در یورک انگلستان ازدواج کردند. الی، پیراهنی ابریشمی از برند کلویی پوشیده بود و سوگند ازدواجش را در قلعه ای تاریخی، پیش روی خانواده و دوستانش ازجمله کیتی پری، اورلاندو بلوم و سیه نا میلر ادا کرد.

شاهزاده یوجین، شاهزاده بئاتریس و سارا فرگوسن، دوشس یورک که همگی از اعضای خاندان سلطنتی بریتانیا هستند نیز در مراسم حضور داشتند.

دواین جانسون راک و لارن هاشیان

این زوج که سال ها با یکدیگر در ارتباط بودند، بالاخره در مراسمی زیبا در هاوایی با یکدیگر ازدواج کردند. جانسون، دو عکس زیبا از مراسمشان در اینستاگرام منتشر کرد. او در کپشن نوشت: ما ازدواج کردیم.

18 آگوست 2019. جانسون در مراسم ازدواجش، پیراهن و شلوار سفید به تن داشت و دکمه های بالای پیراهن را باز گذاشته بود و لباس عروس نیز پیراهنی با یقه هفت باز و دامن بلند کار شده بود و شیفونی بلند نیز برسر داشت.

هیدی کلوم و تام کوالیتز

هیدی و تام از آن دسته افرادی هستند که می توانند به خوبی رازی را حفظ نمایند. بنا بر مستنداتی که بعضی از خبرگزاری ها منتشر نموده اند، مدل آلمانی و موزیسین معروف، کاملا بی سروصدا در ماه فوریه مراسم ازدواجشان را برگزار کردند.

سوپرمدل 46 ساله و همسر 29 ساله اش که پیشتر با یکدیگر ازدواج نموده بودند، در ماه فوریه خبر رسمی ازدواجشان را اعلام نموده بودند. چندی پیش کلوم، عکسی از خودش در حال بوسیدن همسرش منتشر کرد که در کپشن نوشته بود: ما ازدواج کردیم؛ آقا و خانم کوالیتز. او در مراسم، گردنبندی به گردن داشت که نام همسرش، تام در آن نوشته شده بود.

زویی کراویتز و کارل گلاسمن

زویی، دختر همسر جیسون موموآ، و کارل در نوامبر سال 2018 نامزد نموده بودند. زویی در اینباره گفته بود: من عاشق این خواستگاری بودم، زیرا در خانه و درحالی که پیژامه برتن داشتم، انجام شد، نه در پاریس و طی برنامه ای هیجان انگیز.

این زوج، در روز 22 مارس به طور رسمی با یکدیگر ازدواج کردند، اما مراسم ازدواجشان را در روز 29 ژوئن در منزل پدر زویی برگزار کردند. در این مراسم، سلبریتی هایی ازجمله کارا دلوین، اشلی بنسون، کریس پاین و دنزل واشنگتون حضور داشتند.

کریس پرت و کاترین شوارتزنگر

کریس و کاترین در روز چهارشنبه، 8 ژوئن در مراسمی خصوصی در کالیفرنیا ازدواج کردند. این زوج، اولین بار در ماه ژوئن سال گذشته، پس از اینکه مادر کاترین، مری شریور یعنی همسر آرنولد شوارتزنگر، این دو را به یکدیگر معرفی کرد، باهم آشنا شدند و در ماه ژانویه، نامزدیشان را اعلام کردند.

سوفی ترنر و جو جوناس

سوفی و جو در ماه می و پس از حضور در مراسم اهدای جوایز موسیقی، به طور ناگهانی در لاس وگاس ازدواج کردند. سوفی، بلوز و شلوار سرهمی سفید رنگی پوشیده بود و یکی از دوستانشان نیز مراسم ازدواج را به طور زنده از اینستاگرام پخش کرد. برادران جوناس، کوین و نیک نیز دست در دست همسرانشان، دنیله جوناس و پریانکا چوپرا در مراسم حضور داشتند.

این زوج، در روز 29 ژوئن نیز مراسم دیگری در فرانسه برگزار کردند که سلبریتی های زیادی در آن حضور داشتند؛ ازجمله اشلی گراهام و دوست صمیمی سوفی و همبازی اش در سریال بازی تاج و تخت (Game of Thrones)، میسی ویلیامز. در مراسم شب قبل عروسی نیز که در آمریکا به آن شام تمرینی می گویند، عروس و داماد لباس های ست به رنگ قرمز روشن پوشیده بودند، درحالیکه از مهمانان خواسته بودند که همگی لباس سفید بپوشند.

ادریس البا و سابرینا دوور

ادریس و سابرینا طی مراسمی پرهزینه در روز 26 آپریل در کشور مراکش باهم ازدواج کردند. دوور در این مراسم، دو پیراهن متفاوت پوشید که هردو از برند ورا وانگ بود و البا نیز کت وشلواری سفارشی دوزی شده از برند اوزوالد بوآتنگ برتن داشت.

رافائل نادال و مری پریو

نادال، قهرمان تنیس دنیا، بالاخره با مری که سال ها با او در ارتباط بود، ازدواج کرد. آن ها که بیش از 14 سال با یکدیگر قرار می گذاشتند، بالاخره تصمیم گرفتند که رابطه شان را رسمی نمایند و در مایورکای اسپانیا پیمان زناشویی بستند. مایورکا، زادگاه هردوی آن هاست. این زوج، در ماه می در رم ایتالیا با یکدیگر نامزد شده بودند.

لئونا لویس و دنیس جاش

لئونا، خواننده 34 ساله انگلیسی در توسکان ایتالیا، جایی نزدیک فلورانس، در حضور 180 مهمان با عشق دیرینه اش، دنیس 30 ساله، ازدواج کرد.

آن ها سال پیش اعلام نامزدی نموده بودند و دنیس در اینباره گفته بود: این هشت سال، بهترین سال های زندگی من بود که با انسانی بی نظیر گذراندم. امیدوارم که خاطرات زیبای دیگری نیز در آینده در انتظارمان باشد. این زوج، اولین بار در سال 2010 در تور خوانندگی لئونا که دنیس، یکی از رقصنده هایش بود، با یکدیگر آشنا شدند.

شان گان و ناتاشا هالوی

شان، بازیگر فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان (Guardian of Galaxy) و همسر بازیگرش در کاتالینا باهم ازدواج کردند. تاریخ ازدواج این زوج، روز 15 ژوئن بود. در مراسم ازدواج این دو، جیمز، برادر شان و کارگردان فیلم سینمایی نگهبانان کهکشان نیز حضور داشت.

جود لا و فیلیپا کوآن

جود و فیلیپا در روز 30 آپریل در لندن ازدواج کردند. بازیگر 46 ساله و روانشناس 32 ساله تصمیم گرفتند که برای مراسم ازدواجشان، تنها خانواده و دوستان صمیمیشان را دعوت نمایند. در این مراسم، پسر 22 ساله جود از همسر سابقش، سادی فراست، ساقدوشش بود.

اد شیرن و چری سیبورن

پیشتر شایعه شده بود که اد با عشق دوران کودکی اش، چری ازدواج نموده، اما اکنون دیگر این خبر شایعه نیست. خبر ها حاکی از آن است که اد 28 ساله با چری 26 ساله، کمی پیش از کریسمس امسال در مراسمی کاملا خصوصی در ایالت محل تولدشان ازدواج کردند.

یک منبع مطلع در اینباره گفت: اد چند روز پیش از کریسمس در مراسمی کاملا بی سروصدا ازدواج کرد و تنها قدیمی ترین دوستان اد از دوران مدرسه، تعداد محدودی از اعضای خانواده و کشیش در مراسم حضور داشتند.

تعداد مهمانان، تنها 40 نفر بود و خبری نیز از تیلور سوییفت، مدیران کمپانی موسیقی و هیچکدام از سلبریتی های دیگر نبود. او دلش نمی خواست هیچ شایعه و سروصدایی ایجاد گردد؛ فقط یک عروسی کوچک زمستانی می خواست.

اد و چری، اولین بار در دبیرستان همدیگر را ملاقات کردند و از سال 2015 باهم دوست بودند. اد در ماه ژانویه 2018 در پستی اینستاگرامی نامزدیشان را اعلام نموده بود.

هیلاری برتون و جفری دین مورگان

باوجود اینکه شایعاتی وجود داشت، مبنی بر اینکه این زوج، سال ها پیش ازدواج نموده اند، اما آن ها چندی پیش اعلام کردند که در روز 14 اکتبر امسال به طور رسمی با یکدیگر پیمان زناشویی بستند. این زوج، یک پسر 9 ساله به نام گاس و یک دختر 19 ماهه به نام جورج دارند.

یکی از منابع اعلام نموده که تاریخ ازدواج این زوج، 5 اکتبر بوده است. برتون در کپشن یکی از پست های اینستاگرامش در اینباره نوشت: آخر هفته گذشته، بهترین روز عمرم بود. باید از خیلی ها تشکر کنم. پس در طول هفته آینده با من همراه باشید، چون قصد دارم که از افراد بی نظیری نام ببرم که باعث به وجود آمدن این لحظات زیبا شدند، اما پیش از هرچیز من و جف قصد داریم اعلام کنیم که واقعا باهم ازدواج کردیم.

ما نزدیک یک دهه، به عنوان زن و شوهر با یکدیگر زندگی کردیم. خانواده ساختیم، مزرعه ای خریدیم و با افراد زیادی رفت وآمد کردیم. سال ها نشریات مختلف، خبر ازدواج ما را اعلام کردند و بعضی گفتند که ما در سال 2014 یا 2015 ازدواج کردیم و حتی اعلام کردند که من قبلا ازدواج نموده و طلاق گرفته ام.

همه این حرف ها اشتباه بود. ما خودمان حقیقت زندگی خودمان را می دانستیم، اما اینکه وقت بگذاریم و این اشتباهات را تصحیح کنیم، به نظرمان احمقانه بود. من عاشق جفری هستم.

عاشق گروه صمیمانه دوستان و خانواده ام هستم. عاشق افرادی هستم که در طول سال ها از ما حمایت کردند. مراسم ما خصوصی بود و رویایی و درست همانطور که همواره آرزویش را داشتم؛ بنابراین باید بگویم بله، من اکنون خانم مورگان هستم. 10.5.2019. در این پست، عکسی سیاه و سفید از روز عروسی این زوج وجود داشت.

جاستین بیبر و هیلی بالدوین (بیبر)

بیبر ها دوباره ازدواج کردند. اینبار درحضور 154 نفر از نزدیک ترین اعضای خانواده و دوستانشان در روز 30 سپتامبر در کارولینای جنوبی.

در مراسم عروسی این زوج، مهمانان مشهوری حضور داشتند؛ ازجمله کندال جنر، کایلی جنر، جیدن اسمیت و کامیلا مورون.

پس از برگزاری مراسم اصلی، عروس، لباسش را برای رفتن به جشن عوض کرد و پیراهنی با یقه پشت گردنی به قیمت 123 هزار دلار از برند لویی ویتون پوشید که با گل های الماس و پلاتینوم تزیین شده بود و روی دامن بسیار بلندش نوشته شده بود: تا زمانی که مرگ، ما را از هم جدا کند. داماد نیز پیراهن و شلواری سفید با پاپیونی مشکی پوشیده بود.

کودی ویلیامز و ماریا فلورس

پسر کمدین معروف و فقید آمریکایی، رابین ویلیامز، نیز چندی پیش به جرگه متاهلین پیوست. تاریخ عروسی او، 21 جولای، مصادف بود با 68 امین سالروز تولد پدرش، رابین ویلیامز. کودی 27 ساله در روز یکشنبه در حضور خانواده و دوستان نزدیک، با ماریا پیمان زناشویی بست.

کودی در حرکتی احساسی، مراسم ازدواجش را در خانه کودکی اش برگزار کرد؛ جایی که در کنار پدر معروفش در آن بزرگ شده بود. سه شمع نیز به نشانه سه تن از اعضای خانواده که دار فانی را وداع گفتند، در مراسم روشن بود.

خواهر بزرگ کودی، زلدای 29 ساله، در کپشن یکی از عکس های ایسنستاگرامش که در آن در کنار بزرگترین برادر ناتنی اش، زاخاری ویلیامز، ایستاده بود، در اینباره نوشت: 21 ام جولای در تمام این سال ها مفهوم بزرگی برای ما داشت؛ روز تولد یکی از عزیزترین افراد زندگی ام.

در این روز، نیل آرمسترانگ، قدم برروی ماه گذاشت (از آنجا که من خوره نجوم و فضا هستم، این موضوع برایم بسیار مهم است) و پدر من نیز در این روز به دنیا آمد؛ درست در همین روز هم بود که برای آخرین بار او را دیدیم. در سال های اخیر، مورد آخر، لذت دو مورد قبل را از ما گرفته بود؛ تا دو روز پیش که اتفاق جدیدی رقم خورد. روز 21 جولای 2019 روزی است که به طور رسمی، خواهر جدیدی به خانواده ما اضافه شد.

گفتنی است که رابین ویلیامز فقید، در سال 2014 و در 63 سالگی، به طرز غم انگیزی خودکشی کرد. شما کدامیک از سلبریتی ها را می شناسید که در امسال ازدواج کردند؟ کدامیک از سلبریتی هایی را که در فهرست ما معرفی شده بودند، به خوبی می شناختید؟ نظرتان درمورد مراسم عروسی این زوج ها و لباس هایی که پوشیده بودند، چیست؟

منبع: توریسم آنلاین

به "سلبریتی هایی که در سال 2019 ازدواج کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سلبریتی هایی که در سال 2019 ازدواج کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید