مایلی کهن: حداقل نیمی از بازیکنان تیم ملی باید بروند، حمایت از کی روش خنده دار است

به گزارش انجمن های سایه، یوآخیم لوو مگر سرمربی تیم ملی آلمان نیست؟ مگر آلمانی نیست؟ مگر اشراف کاملی به بازیکنان فوتبال باشگاهی آلمان ندارد؟ پس چرا بیشتر بازی های این لیگ را از نزدیک نگاه می کند؟ او که یوآخیم لوو است، اینگونه رفتار می کند. ایشان که دیگر ویلموتس است.

مایلی کهن: حداقل نیمی از بازیکنان تیم ملی باید بروند، حمایت از کی روش خنده دار است

سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: کارلوس کی روش بیل زن بود، باغچه کلمبیا را بیل می زد تا این تیم نتایج بهتری بگیرد.

محمد مایلی کهن در گفت وگو با فارس ، در مورد شکست 2 بر یک مقابل عراق در مرحله مقدماتی جام دنیای گفت: کجای دنیا تیم ملی را مثل تیم باشگاهی اداره می کنند؟ آیا همین بشار رسن که در پرسپولیس بازی می کند، زودتر از بازیکنان تیم ملی ما به اردو رفته بود؟ در همه جای دنیا آماده سازی تیم های ملی اینگونه است. مهمترین مسأله انتخاب درست بازیکنان است. اکنون در بورکینافاسو هم تیم ملی را برای آماده سازی به اردوی بلندمدت نمی برند. پس انتخاب صحیح بازیکنان اهمیت دارد.

وی ادامه داد: یوآخیم لوو مگر سرمربی تیم ملی آلمان نیست؟ مگر آلمانی نیست؟ مگر اشراف کاملی به بازیکنان فوتبال باشگاهی آلمان ندارد؟ پس چرا بیشتر بازی های این لیگ را از نزدیک نگاه می کند؟ او که یوآخیم لوو است، اینگونه رفتار می کند. ایشان که دیگر ویلموتس است.

سرمربی اسبق تیم ملی با اشاره به اظهارات گذشته اش بعد از بازی با کامبوج و همچنین صحبت در مورد جونیور بازیکن پرسپولیس، گفت: من که پیش از این هم گفته بودم، حداقل نصف بازیکنان تیم ملی باید تغییر کنند. مگر در مورد مسعود شجاعی نگفته بودم که باید خداحافظی کند. در مورد جونیور در پرسپولیس هم گفتم که 10 هزار بازیکن بهتر از او در ایران داریم.

مایلی کهن با اشاره به حمایت برخی از عملکرد کی روش، مطرح نمود: خنده دار است که یکسری می گویند دیدید چقدر در تیم ملی خوب عمل کرد. آقاجان اگر کی روش بیل زن بود، باغچه تیم ملی کلمبیا را بیل می زد. نتایج این تیم را با کی روش ببینید. او سه گل از الجزایر خورد. اتفاقاً یکی از مسائل ما همان آقای کی روش است. این بازیکنان همان بازیکنان کی روش هستند اما تفاوتی که دارد این است که از او حساب می بردند اما از ویلموتس حساب هم نمی برند. دو روز قبل از بازی با عراق هم مدام صحبت در مورد این است که ویلموتس پول گرفته یا نگرفته.

وی در مورد اینکه فکر می کند با این شرایط تیم ملی بتواند از این مرحله صعود کند، گفت: اگر با همین شرایط پیش برویم خیر اما شکست دادن بحرین و عراق برای ایران کار خیلی سختی نیستو کامبوج و هنگ کنگ هم حرف زیادی برای گفتن ندارند. نکند می ترسید ما از کامبوج 14 گل بخوریم؟

منبع: عصر ایران

به "مایلی کهن: حداقل نیمی از بازیکنان تیم ملی باید بروند، حمایت از کی روش خنده دار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مایلی کهن: حداقل نیمی از بازیکنان تیم ملی باید بروند، حمایت از کی روش خنده دار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید