لیگ برتر فوتبال، شکست خانگی شهر خودرو مقابل بی پول ترین تیم لیگ، گل محمدی صدر جدول را تعارف زد

به گزارش انجمن های سایه، تیم فوتبال شهر خودرو با شکست مقابل صنعت نفت آبادان صدر جدول رده بندی را به تیم امیر قلعه نویی تعارف زد.

لیگ برتر فوتبال، شکست خانگی شهر خودرو مقابل بی پول ترین تیم لیگ، گل محمدی صدر جدول را تعارف زد

به گزارش انجمن های سایه، در ادامه دیدار های هفته دوازدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر باشگاه های کشور تیم های شهر خودروی مشهد و صنعت نفت آبادان از ساعت 14 امروز (شنبه) در ورزشگاه امام رضا (ع) به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود صنعت نفت آبادان به سرانجام رسید. عیسی آل کثیر در دقیقه 27 از روی ضربه ایستگاهی پیروز تک گل صنعت نفت آبادان را به ثمر رساند.

قضاوت دیدار شهر خودروی مشهد - صنعت نفت آبادان را علی اصغر مومنی بر عهده داشت. او در این بازی به محمدحسین مرادمند و علی نعمتی از شهر خودرو و مصطفی احمدی، مسلم مجدی و عیسی آل کثیر از صنعت نفت آبادان کارت زرد نشان داد. دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم صنعت نفت آبادان نیز از کارت زرد داور بی نصیب نماند.

شهر خودرو با این باخت صدر جدول را به تیم های دوم و سوم لیگ برتر سپاهان و استقلال تعارف زد و در آنسو شاگردان دراگان اسکوچیچ با وجود اینکه یک ریال هم در این فصل از باشگاه خود دریافتی نداشته اند پیروز به کار بزرگی شدند و صدرنشین لیگ را در خانه اش شکست دادند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لیگ برتر فوتبال، شکست خانگی شهر خودرو مقابل بی پول ترین تیم لیگ، گل محمدی صدر جدول را تعارف زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، شکست خانگی شهر خودرو مقابل بی پول ترین تیم لیگ، گل محمدی صدر جدول را تعارف زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید