خبرنگاران اصغر فرهادی و محمدحسین مهدویان مجوز ساخت گرفتند

به گزارش انجمن های سایه، تهران- خبرنگاران- مجوزهای تازه سازمان سینمایی برای ساخت هشت فیلم سینمایی در حالی صادر شد که شورای ساخت موافقت خود با فعالیت 7 تهیه کننده جدید در سینما و شبکه نمایش خانگی را هم بیان کرد.

خبرنگاران اصغر فرهادی و محمدحسین مهدویان مجوز ساخت گرفتند

به گزارش روابط عمومی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری، در آخرین جلسه شورای ساخت که ساعاتی پیش برگزار گردید با فیلمنامه های بدون همه چیز به تهیه نمایندگی جواد نوروزبیگی و کارگردانی و نویسندگی محسن قرایی، بیرو به تهیه نمایندگی مجید برزگر و کارگردانی و نویسندگی مرتضی علی عباس میرزایی، بازی دراز به تهیه نمایندگی محمدرضا شرف الدین و کارگردانی و نویسندگی یاسمین نصرتی، قهرمان به تهیه نمایندگی، کارگردانی و نویسندگی اصغر فرهادی، شیشلیک به تهیه نمایندگی محمدرضا منصوری، کارگردانی محمد حسین مهدویان و نویسندگی امیر مهدی ژوله موافقت شد.

همچنین در این جلسه با مجوز ساخت تولدت مبارک به تهیه نمایندگی و نویسندگی کامشاد کوشان و کارگردانی حسن قلی زاده، شب داخلی دیوار به تهیه نمایندگی علی جلیلوند و کارگردانی و نویسندگی وحید جلیلوند، بعد از اتفاق به تهیه نمایندگی شهاب حسینی و کارگردانی و نویسندگی پوریا حیدری اوره موافقت شد.

همچنین در این جلسه با مجوز تهیه نمایندگی کامشاد کوشان، علی رویین تن، محمدرضا منصوری، جلیل اکبری صحت و احسان ظلی پور برای سینما و تینا پاکروان و شهاب حسینی که پیش از این مجوز تهیه نمایندگی سینما را داشتند برای سریال نمایش خانگی موافقت شد.

بر اساس نظام نامه تهیه نمایندگی سازمان سینمایی، تهیه نمایندگانی که بیش از 40 امتیاز از 100 امتیاز را کسب نمایند، مجاز به تهیه نمایندگی فیلم های مستند و کوتاه هستند، بیش از 50 امتیاز مجاز به تهیه نمایندگی فیلم های داستانی و کوتاه هستند و بیش از 60 امتیاز مجاز به تهیه نمایندگی فیلم سینمایی و سریال هستند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اصغر فرهادی و محمدحسین مهدویان مجوز ساخت گرفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اصغر فرهادی و محمدحسین مهدویان مجوز ساخت گرفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید