دمبله: دیدار با دورتموند حساس ترین بازی بارسلوناست

به گزارش انجمن های سایه، عثمان دمبله معتقد است که دیدار برگشت بارسلونا برابر دورتموند در مرحله گروهی لیگ قهرمانان که چهارشنبه شب برگزار خواهد شد، حساس ترین دیدار این تیم تا این جای فصل است.

دمبله: دیدار با دورتموند حساس ترین بازی بارسلوناست

به گزارش گروه ورزشی انجمن های سایه، دو تیم بارسلونا و دورتموند در دور برگشت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان چهارشنبه شب در ورزشگاه نیوکمپ در حالی به مصاف یکدیگر می فرایند که بازی رفت دو تیم در آلمان با تساوی به پایان رسیده است. بارسلونا در حال حاضر با 8 امتیاز صدرنشین گروه است و دورتموند با 7 امتیاز در رتبه دوم واقع شده است. اینتر نیز در همین گروه با 4 امتیاز در رده سوم ایستاده است. عثمان دمبله معتقد است که این دیدار حساس ترین دیدار بارسلونا پیش از فرا رسیدن کریسمس است. بازیکن تیم ملی فرانسه در مصاحبه با تلویزیون بارسا در این باره گفت: ما باید برابر دورتموند به پیروزی برسیم تا صعود خود را هرچه زودتر قطعی کنیم. این مهمترین بازی نیمه اول فصل است. امیدواریم با حمایت هوادارانمان بتوانیم سه امتیاز این دیدار را به دست آوریم و با آرامش و اطمینان خاطر به مصاف اینتر برویم. این بازی بسیار برای من خاص است. هم تیمی های سابق من آنجا هستند. ما در آن شب رقیب خواهیم بود اما هیچ چیز فرقی نکرده است. من سه سال پیش از آنها جدا شوم و از آن زمان دیداری با آنها نداشتم. این دیدار از نظر احساسی سخت است اما خوشحالم که می توانم برابر آنها به میدان بروم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دمبله: دیدار با دورتموند حساس ترین بازی بارسلوناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دمبله: دیدار با دورتموند حساس ترین بازی بارسلوناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید