حسن یزدانی به دنبال جاودانگی در کشتی

به گزارش انجمن های سایه، کانال المپیک در گزارشی به شرایط حال حاضر حسن یزدانی آزادکار مطرح کشتی جهان پرداخت.

حسن یزدانی به دنبال جاودانگی در کشتی

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری انجمن های سایه از روابط عمومی فدراسیون کشتی، در گزارشی که در کانال المپیک درج شده و روی سایت اتحادیه دنیای نیز بازتاب داشته، آمده است: حسن یزدانی با داشتن یک مدال طلای المپیک، 2 مدال طلای دنیای و بیش از 500 هزار دنبال کننده در پیج اینستاگرام، یک قهرمان ایرانی است.

کشتی ورزش ملی ایران است، بنابراین وقتی حسن یزدانی در المپیک ریو در وزن 74 کیلوگرم صاحب مدال طلا شد، فورا به عنوان یک قهرمان ملی شناخته شد. او در وزن 86 کیلوگرم حضور یافت تا بهتر بتواند رشد کند و توانست 2 مدال طلای دنیا را از آن خود کند.

یزدانی با 500 هزار دنبال کننده پیج شخصی خود در اینستاگرام به عنوان یک کشتی گیر بی باک و عظیم در بین مردم شناخته می گردد.

یزدانی گفته است: حقیقت این است که امیدوارم که لیاقت این عناوین را داشته باشم. هرکدام از عناوین برای من ارزشمند است و امیدوارم متناسب با این نام های مستعار و انتظارات طرفدارانم عظیمم بتوانم زندگی کنم. من همواره می خواهم امید آن ها را حفظ کنم و امیدوارم که بتوانم این کار را انجام دهم.

4127

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "حسن یزدانی به دنبال جاودانگی در کشتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسن یزدانی به دنبال جاودانگی در کشتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید